Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Reno 5. Eğitim

2 posters
YazarMesaj
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno 5. Eğitim Empty
MesajKonu: Reno 5. Eğitim   Reno 5. Eğitim Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 3:52 pm

5. eğitimim
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası
Rp: 200

Reno 5. Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno 5. Eğitim   Reno 5. Eğitim Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 7:49 pm

büyük filler ile güçlü savaşçıların sayısı sonsuz ve hepsi sana karşı.Bir yere gelemiyorlar.Gandalf,(sen aragorn sun),Gimmli,Legolas yanında faakt frodo yu kaçırdılar onu kuratr ve o gizli yere kaç.

İnanılmaz uzun olsun.
https://shamanworld.yetkin-forum.com
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno 5. Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno 5. Eğitim   Reno 5. Eğitim Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 10:17 am

Tmm baslıom da sunların saısı sonsuz olmasın ya

aragorn gandalftan haradrim ordusunun savasa hazır olduunu ve sayılarının çok fazla olduunu öğrenir ve gimli ve legolas ile kıyafetlerini giyinip hazırlanırlar.Haradrim ordusu gelir.Yanlarında bindikleri filleriyle tabi.legolas fil binicisinin birini okuyla indirir.sonra file çıkıp dierlerini hallederkende filin binek yerlerindeki ipleri keserek fili devirir.devrilen fil dier haradrimleride ölüme yollar.Ancak daa çok haradrim gelmektedir.Aragorn artık shaman güçlerini kullanmanın vaktinin geldiini düsünür.Ve ölüler ordusunu çaırarak devasa bir ordu yaratır ancak bunu yaratmak için baya bir frioku harcamıstır.ölülşer ordusu adı üstünde ölü olduu için öldürülemezdi.haradrim orduları teker teker yatarken bir haber gelir .Frodo nun kayıp olduu öğrenili,r aragorn oraa tek basına gitmes ve yanında arkadasları da vardır.Sonunda frodo nun saklandığı yeri bulurlar(yani kaçırıldığı yeri.).Ve içeri girerlerbir ordu haradrim frodo yu kaçırmıstı bunun kolay olacağını düsünen aragaorn yanılmamıstı.Gimli ve Legolas haradrimlerle ilgilenirken Aragornda frodo yu kurtarır.Ve kılıcı andruili çıkartır.sonrada narsille birlestirerek ikili medyum yapar ve haradrimlerin işini bitirir.ve Ve dier ölülerle uğrasan haradrimlerden sızan birkaç ordu da aragornları takip etmektedir.Ve yakalarlar Aragornları.Aragorn tekrar ikili medyum yaparak shiled of gondor ile birer kalkan olusturarak dierlerini korur.Ve ikili medyum yaparak en güçlü saldırısı Curse of Isildur(2500) yapar ve haradrimlerin işini bitirdikten sonra bir gizli yer bulup orarada saklanırlar ve uyurken birden simdiki zamana ısnınlanan Reno kendini eğitim yerinde bulur.Anlamıstırki görevini bitirmistir.(usun olmadı ama neyse. Smile Smile )
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası
Rp: 200

Reno 5. Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno 5. Eğitim   Reno 5. Eğitim Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 9:14 pm

her birine 450
https://shamanworld.yetkin-forum.com
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno 5. Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno 5. Eğitim   Reno 5. Eğitim Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 3:45 pm

tmm.

Reno 5. Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Reno