Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Trey Eğitim 4

2 posters
YazarMesaj
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Trey Eğitim 4 Empty
MesajKonu: Trey Eğitim 4   Trey Eğitim 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 2:31 pm

Benim 4. Eğitimimi Kim Vercek
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası
Rp: 200

Trey Eğitim 4 Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim 4   Trey Eğitim 4 Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 10:56 am

ben vericem.Bir tür kötü kurt adamlar Minutian larıyok edicek onları kurtar.
https://shamanworld.yetkin-forum.com
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Trey Eğitim 4 Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim 4   Trey Eğitim 4 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 7:25 am

trey bir şeyler atıştırdıktan sonra hemen yola çıktı yolda büyükanne kılığına girmiş bir kurt adam gördü ve hemen tokagero ile ruh birleşimi yapıp sersemletici kılıcın öfkesi ile saldırdı kurt adam sersemledi ve benim üstüme saldırdı ama ben sarmalı kılıc darbesi ile onu yeraltı sarmaşıkları ile tuttum ona sarmaşıktan bir hapis yapıp bana ana yerlerine götürmelerini söledim oda hapisten tarif etti yolu daha sonra oraya geldiğimde kurt adamlar,Minutian ları nasıl yok edeceklerini konuşuyolardı ve trey hemen onları kurtarmaya geldi geldiğinde ortalıkta tek Minutian lar vardı ama arkama baktığımda bir kurt adam sürüsü vardı ve hemen ruh birleşimi yapıp atom kılıcı ile saldırdım orda büyük bir patlama olmuştu ve büyülü kılıc darbesi ile onları uyuttum ve mahzene onları kilitledim benim görevim kurt adamları yok etmek değil Minutian ları kurtarmak tı ve Minutian ları kurtardım eve doğru yola çıktım ordan
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası

Trey Eğitim 4 Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim 4   Trey Eğitim 4 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:23 am

her birine 50
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası

Trey Eğitim 4 Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim 4   Trey Eğitim 4 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:23 am

bundan soanra böle olcak.

Trey Eğitim 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trey Egzersiz