Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Eğitimimim

2 posters
YazarMesaj
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 10:58 am

bana eğitim verebilecek bir kişi var
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 10:59 am

luchist iler savaş
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:01 am

o kim Very Happy
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:01 am

benim uzun boylu bi yandaşım var ya
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:13 am

trey luchist in sığınağına yaklaşmıştı ve içinden onu nasıl alt edebileceğini düşünüyodu sığınığın girişinde 3 tane adam vardı trey onları sessiz bir şekilde
sarmalı kılıc darbesi ile 3 ünü bağladı ve ağızlarını sarmaşık ile kapattı trey sığınağın kordidorlarında ilerliyodu yoluna çıkan muhafızları sarmalı kılıc darbesi ile sarmaşıklarla sarıyodu ve en sondaki bir odaya geldi burda 1 tane daha muhafız vardı. muhafızın kolunda teğmen yazıyodu trey onu ilk önce sersemleticikılıcın öfkesi ile sersemletim sarmalı kılıc darbesi ile sardı trey kapıyı normalde açamıyodu ve atom kılıcı ile saldırarak kapıyı açtı ve karşısında luchist kılıcıyla hazır bekliyodu ve ilk hamleyi luchist yaptı trey sismik akım patlaması ile saldırıyı engelledi ve törensel kılıc darbesi ile saldırdı luchist hemen karşı atağa geçerek saldırıyı engelledi buna sinirlenen trey Sersemletici Kılıcın Öfkesi ile saldırıp onu sarhoş bir insan gibi yaptı daha sonra Sarmalı Kılıç Darbesi ile onu sarmaşıklarla sardı ve daha sonra bütün gücüyle ilahi vuruş saldırısını kullanıp savaşta onu yendi ve trey ordan evine doğru yola koyuldu.
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:20 am

400 hepsine çünkü luchist bu kadar güçsüz değil
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Eğitimimim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitimimim   Eğitimimim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:25 am

bana başka görevde versene zeke ama bu seferki çok güzel olcak

Eğitimimim
1 sayfadaki 1 sayfası