Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Reno3. eğitim

2 posters
YazarMesaj
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno3. eğitim Empty
MesajKonu: Reno3. eğitim   Reno3. eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:25 am

Zeke usta eğitimimi verir misin yada Sam versin o ii verio.
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Reno3. eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno3. eğitim   Reno3. eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:34 am

sam yoq
zen kardeşleri deş
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno3. eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno3. eğitim   Reno3. eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:43 am

Reno gelir ve Zen kardesleri öldürmek için yola koyulur.İşin kolay olucaını düsünür ama bu kardesler çok güçlüdürler Aragorn u kılıcı Andruil in içine sakar ve Using Palantir ile saldırır.Ancak fayda etmez kardes lerin ru kontrlleri çok güçlüdür.Reno Power Of the ing ile Zen kardeslerin Arkasında belirerek En güçlü saldırısı olan Curse Of İsildur ile Saldırır.Duman olur her taraf ve bir Zen kardes yerde kan içinde yatar ve artık tek kisi kalmıstır.O da kardesinin ölümünden sonra saçma saldırırılarla saldırır.Reno Shiled Of dgondor ile kalkan yapıp saldırıdan kurtulur ve Aragorn dan %100 Güç alarak Dier Zen kardese Blue Light Attck ile Saldırır. ve bu isi bitirir.
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Reno3. eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno3. eğitim   Reno3. eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:44 am

çok kısa hepsine 200
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno3. eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Reno3. eğitim   Reno3. eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:45 am

Oke.

Reno3. eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-