Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim

4 posters
YazarMesaj
Reno
1300 furyoku
Reno

Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Empty
MesajKonu: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:48 pm

Sam eğitimimi verir misin?
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:49 pm

ben verim mi
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:52 pm

Ve hadi ama bu sefer fasla dmg ver okadar yasıom 700 ferion.bu sefer 1000 in üstünde olsun.
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:53 pm

reno fazla istemiyon mu biraz 1000 üstü
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:54 pm

Yoo bisim sitede bi ara güsel rp yaptılar 2000 ferdiler.
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:55 pm

samden istiyodun o versin
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:56 pm

Ok sam kusen versee eğitimimi.
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:56 pm

Ya usta dmg imide o versin.Sen geç görüon biras.
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 1:03 pm

görmezsem pmden boş msj atın
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 1:04 pm

tmm.
Samantha Mystery Grimm
Star Team 2.Başkanı
Star Team 2.Başkanı
Samantha Mystery Grimm

Karakter Sayfası
Rp: 200

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 1:59 pm

tmm ben feriorum eğitimini benle dövüşcenn.... Wink hade bakalım... Wink
http://www.shamanking.rpg-boards.com
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:05 pm

Reno Ruhu aragorn u kılıcı andruil in içine sokar ve Usng palantir ile saldırır.(dmg lerimi yasmama gerek yok imzadan bak.
Samantha Mystery Grimm
Star Team 2.Başkanı
Star Team 2.Başkanı
Samantha Mystery Grimm

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:27 pm

(tmm dmgler önemli deil bakarım... Wink)
Sam hemen Prince'i Lion Sword'un içine sokar ve "Evet başladık.." diyerek Reno'nun saldırısını Dagger Defanse'la savuşturur ve ardından Bladewhirl Attack ile saldırır...
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:31 pm

Reno elendil yaparak Saldırıyı savusturur.sonra Using Palantir (3200) ile saldırır.
Samantha Mystery Grimm
Star Team 2.Başkanı
Star Team 2.Başkanı
Samantha Mystery Grimm

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:38 pm

Sam bu saldırıdan kurtulmak için saldırı ona yaklaşıncaya kadar bekler 1 metre kala kenara çekilir ve

Bu çok kolay oldu... Hadiii yapma kuzen bana bütün gücünle saldır..

diyerek Reno'yu gaza getirmeye çalışır ve ardından da

Prince, Mithra's Damage!!!

diye bağırır...
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:42 pm

Reno tmm kusen seni simdi yendim der ancak feci şekilde saldırıyı yer.Ve ne olduysa kaybolur ortalıktan.Samantha bu durum da ne yapacaktır.
Samantha Mystery Grimm
Star Team 2.Başkanı
Star Team 2.Başkanı
Samantha Mystery Grimm

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:55 pm

Ooo Power of the Ring ha?! Bunu bilmediğimi mi sanıosun kuzen... Prince, hadi Sand Storrmm!!!!
Sam büyük bir kum fırtınası yaratır....
Ben elementimin içinde rahatça hareket edebilirim ama seni Power of the Ring kurtaramaz....
Sam etrafına bakar ve kumların içinde kumların arasında bir silüet görür...
Heh seni gördüm..... Görünmez olabilirsin ama kumlar içinden geçmez.... Eye of the Stormm!!!
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:59 pm

Samantha yanılır.Kumların Arasındaki bir kalkandır.Reno arkasından çıkar ve Blade Attack ile saldırır.
Samantha Mystery Grimm
Star Team 2.Başkanı
Star Team 2.Başkanı
Samantha Mystery Grimm

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 3:29 pm

(Not : bi kum fırtınasında nası o kadar kolay hareket ediosun bakiim sen...Nese)
Sam'in arkasındaki Reno'nun saldırısından kurtulması kolay olur çünkü kumun içinde dilediği hızda hareket edebilir.. Ve
Beni bu kum fırtınasında yenemezsin ben kendi parçam içinde dövüşüyorum...Toprak benim bir parçam onu kontrol edebilriim ve bu fırtınada hareket etmek benim için buzda kaymak gibi....
der ve Reno'nun gözünün önünden kaybolur birden ve
Arkanda..
diyerek Reno'ya Rage of Darius yollar..
Reno
1300 furyoku
Reno

MesajKonu: Geri: Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim   Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 2:18 pm

Reno shiled of gondor ile kalkan yapar ve sonra elendil ile samantha yı kendinden uzaklastırır ve kum fırtınası yok olur.Sonra İkili medyum yaparak shiled of gondor yapar ve birkaç kalkan ile samanthanın etrafını sarar.Samantha kalkanın içinde kaldıı her saniye frioku kaybetmekte ve kaybettiği friokular Reno ya eklenmektedir.Samantha içinde hareket edemez ve Reno ölüleri çağırarak Samantha ya saldırır.Ardından ise Curse of isildur ile saldırarak bu sis bitirir.

Reno 4. eğitim günde 3 eğitim hakkı var bu benim son eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» benim sitem