Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

reno 2. ğitim

3 posters
YazarMesaj
Reno
1300 furyoku
Reno

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 4:58 pm

eğitimim.
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası
Rp: 200

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: Geri: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 10:54 am

Senden güçlü bir çete Aragorn u kaçırdı onu kurtar.Kimseye görünme.
https://shamanworld.yetkin-forum.com
Reno
1300 furyoku
Reno

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: Geri: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:30 pm

Reno ne yapacağını şaşırır.(çete shaman mı)Samantha ya gider ve ona olayı anlatır ve ruhu prince i ödünç alır.Sonra yola koyulan Reno Çetei bulur yalnız çetede shaöman dır.Ve Reno zamanı yavaslatır ve Angel drop ile saldırır.Çete savunma yapar.Toplu olarak dövüsüyordur çete ve hep birlikte saldırır.Reno Dagger defanse ile karsılık vererek Sand storm ile saldırarak bir kisii alt eder gerie 2 kisi kalır.Birden aragorn u gören Reno Ashas fury ile zincirleri kırarak Aragorn u geri alır.Ve sonra Narsil in içine Prince i Andruil in içine de Aragorn u sokar ve ikili medyum yapar.Reno çok güçlüdür.Ve sonra shiled of gondor ile kalkanlar yapar.bir kisiyi içine alır ve kalkanlardan hapishane yapar.Çetelerden sadece 1 kisi kalmıstır ve Dieradam kalkanın içinde kaldıı her saniye frioku kaybeder ve kaybnettiği fruoku renoya geçer.Reno Ölüler ordusunu çağırarak Adama saldırır.Ve ardından samanı yavaslatır ve Angel drop ile saldırır.Sadece bir adam kalır oda kalkanın içinde güçsüz bir biçimde yatmaktadır ve Reno blade Attack ile onu da halleder.Sonra Prince i kusenine götürür.Reno aragorn u geri aldıı için çok mutludur.
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: Geri: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 4:59 pm

yalnız kimseye görünmeden diyodu
Reno
1300 furyoku
Reno

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: Geri: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 2:19 pm

NAsıl ya görünmedim iste.
Yoh Asakura
Asakura Team Başkanı
Asakura Team Başkanı
Yoh Asakura

Karakter Sayfası
Rp: 200

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: Geri: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 5:01 pm

400 dmg paylaştır
https://shamanworld.yetkin-forum.com
Reno
1300 furyoku
Reno

reno 2. ğitim Empty
MesajKonu: Geri: reno 2. ğitim   reno 2. ğitim Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 5:06 pm

tmm.

reno 2. ğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Reno
» Reno
» Reno
» lyserg&Reno