Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

Shaman King

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Trey Eğitim İstiyo

2 posters
YazarMesaj
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Trey Eğitim İstiyo Empty
MesajKonu: Trey Eğitim İstiyo   Trey Eğitim İstiyo Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 12:54 pm

Eğitimimi Verecek Varmı Aranızda artık güçlü bir shaman oldum biraz zor verin ama fazlada zor olmasın Very Happy Very Happy
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Trey Eğitim İstiyo Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim İstiyo   Trey Eğitim İstiyo Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 2:06 pm

senin bir erkek kardeşin var seni öldürüp minutiansları yok etcek napcanı bilion kurtar
Trey Racer
Asakura Team 3.Başkanı
Asakura Team 3.Başkanı
Trey Racer

Trey Eğitim İstiyo Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim İstiyo   Trey Eğitim İstiyo Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 2:17 pm

erkek kardeşimi hemen bulmam lazım deyip yola çıkıyom daha sonra kardeşimi gördükleri en son yere gidiyom burası bir köymüş daha sonra onu en son gören kişi akşam buluyom ve bana şu tepenin arkasında gördüğünü sölüyo bende hemen oraya gidiyom eee oraya gidene kadar çok zaman geçer diye düşünüp çita koşuşu ile oraya hemen varıyom erkek kardeşimin 3 tane shaman adamı var ve başka yok yerlerinin haritasını çizdikten sonra köye dönüyom ve sabah erkenden giderim diyorum ama sabah oraya giderken yolda erkek kardeşim ve shamanlarına rastlıyom ve hemen tokageroyu Elementel kılıcımın içine sokuyomrum ve büyülü kılıc darbesi ile saldırıp onlara istediğim atağı yapabilirim buda yeraltının en kızgın alevleri oluyo ve onlara doğru saldırıyom hepsi beraber kalkan yapıyolar ve kalkanları zarar görüyo bende onlara törensel kılıc darbesi ile saldırıp ruhlardan bir hapis yapıyom ve elementel kılıc vuruşu ile saldırıp 4 bir yanlarından 4 elementin saldırısı geliyo ve buda erkek kardeşimin shamanlarının sonu oluyo daha sonra erkek kardeşim kılıcını çıkartarak ruhuyla ruh birleşimi yapıyo ve bana saldırıyo bende bundan çita koşuşu ile sıyrılıyom ve daha sonra toprağın öcü ile ona saldırıyom ve toprak canlanıp erkek kardeşime saldırıyo ve onu yeraltı dalları yakalayıp iyice sıkıyo daha sonra bana da saldırı yapmak düşüyo ve bütün gücümle Kızgın Ateşli kılıc ile saldırıp kardeşimi yok ediyom
Zeke Asakura
Star Team Başkanı
Star Team Başkanı
Zeke Asakura

Trey Eğitim İstiyo Empty
MesajKonu: Geri: Trey Eğitim İstiyo   Trey Eğitim İstiyo Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 2:25 pm

kimin saldırısı hepsine 450

Trey Eğitim İstiyo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trey
» Lyserg vs Trey